Dilerseniz siparişlerinizi telefonlada verebilirsiniz.

Dilerseniz kapıda nakit ödeme, dilerseniz kartınızla kapıda tek çekim imkanı

  • Firma Künyesi
  • Ücretsiz - Hızlı Kargo
  • 365 Gün İade
  • Ücretsiz İade ve Değişim
  • Orjinal Ürün Garantisi
  • Müşteri Hizmetleri 0212 580 44 77

İADE VE DEĞİŞİM

Garanti, İade, Değişim

İade işlemlerinde paketinizi 'kargo ücreti ödenmiş' olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Aksi takdirde gönderilen paket kabul edilmeyecektir.

İade İşlemleri

Sipariş ettiğiniz ürünler, dikkatle kontrol edildikten sonra özenle paketlenir. Firmamız iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerle ilgili olarak, ilgili teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade, değişim formunu eksiksiz doldurarak bu isteğinizi iletebilirsiniz. Bu aşamadan sonra size e-posta ile gönderilecek iade bildirim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup, formda belirtilen e-posta adresine göndermeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından, ürünü şirketimizin İstanbul Merkez Ofis adresine paket ve içeriğindeki tüm doküman ( fatura, sevk irsaliyesi, kargo teslim fişi vb.) ile birlikte'kargo ücretini ödeyerek' bize ulaştırabilirsiniz. Bu noktada sizden ricamız, ürünü mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizdir. Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimizce yapılacak incelemeden sonra kullanım hatası gibi sizden kaynaklanan kesin bir aksaklık tespit edilmediği takdirde, tercih etmiş olduğunuz ödeme sekline göre ürün bedeli bankanıza iade edilecektir. Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, Ekonomikayakkabi.com tarafından iade alınamayacaktır.

Sipariş Ettiğim Ürünü Değiştirmek İstiyorum?

Ürün değişimi aynı model de beden değişimi için gerçekleştirilir. Ürünü farklı model ile değişim yapılamamaktadır. Ürün değişimi için alınan ürünün hiç giyilmemiş ( prova hariç ) olması gerekmektedir. Ekonomikayakkabi.com'dan alınan ürünler hiç kullanılmamış ise faturası ile beraber değiştirilebilir. Sadece sitemizdeki değiştirme işlemi için yönlendirme bu e-posta (iletisim@Ekonomikayakkabi.com) aracılığı ile yapılır. Ekonomikayakkabi.com, kendisinden kaynaklı ürün problemleri için iadelerin dışındaki ürünlerin iade kargo ücretlerini karşılamakla yükümlü değildir.

İade Durumunda Ödememi Ne Zaman Geri Alabilirim?

Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün tutarı, iade talebiniz onaylandıktan ve size bildirilir bildirilmez hafta içi aynı gün içerisinde bankanıza iade edilecektir. Bu tutarın bankaya devrinden sonra hesaplarınıza yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, olası gecikmelere şirketimiz herhangi bir müdahalede bulunamayacaktır. Bankanıza iade edilen tutarın banka tarafından hesabınıza yansıtılması ortalama 1 ile 2 haftayı bulabilmektedir.

Satın Aldığım Ürün Ne Zaman Elime Ulaşır?

Ekonomikayakkabi.com dan yaptığınız alışverişler 4-7 işgünü içerisinde Kargoya teslim edilir. Yurtiçi teslim süreleri yaklaşık 1-3 gün dür.