Dilerseniz siparişlerinizi telefonlada verebilirsiniz.

Dilerseniz kapıda nakit ödeme, dilerseniz kartınızla kapıda tek çekim imkanı

  • Firma Künyesi
  • Ücretsiz - Hızlı Kargo
  • 365 Gün İade
  • Ücretsiz İade ve Değişim
  • Orjinal Ürün Garantisi
  • Müşteri Hizmetleri 0212 580 44 77

SIKÇA SORULAN SORULAR

Mağazanız var mı? Telefon üzerinden sipariş veriliyor mu?

Web sitemiz üzerinden ve çağrı merkezimiz aracılığıyla sipariş alınmaktadır. Mağazamız yoktur.

Sepetime eklediğim ürün için bekleme süresi var mı?

Hayır. Sepetinizde seçtiğiniz ürünleri dilediğiniz kadar bekletebilirsiniz.

Hediye çekimi nasıl kullanırım?

Hediye çeklerinizi, sipariş sayfasında, ekranın sağ tarafında, Sipariş Detaylarının altında yer alan "Hediye Çeki" kısmına 7 haneli kodu girerek kullanabilirsiniz. Hediye Çeki kodunu girdikten sonra Kullan botununu tıkladığınızda sistem uyarı verecektir. Her siparişte sadece bir adet hediye çeki kullanabilirsiniz.

Kredi kartı numaram gibi özel bilgilerimi nasıl koruyorsunuz?

"Secure Sockets Layer" kısaltması olarak adlandırılan SSL, Sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkân veren standartlaşmış bir teknolojidir. En yaygın kullanım şekli, web ortamında, Sunucu ile tarayıcı(Internet Explorer gibi...) arasındaki iletişimin şifrelenmesi şeklindedir. SSL, standart bir algoritmadır. Milyonlarca web sitesinde güvenli veri iletişimi için kullanılmaktadır. SSL fonksiyonun çalışabilmesi için sunucu tarafında bir anahtar ve istemci tarafında çalışacak bir sertifikaya ihtiyaç duyulmaktadır. SSL sertifikaları site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir teknolojidir. SSL sertifikaları sundukları garantiye, destek hizmetine ve ek özelliklere göre farklılık arz etmektedirler. Temelde tüm sertifikaların sağladığı teknik kazanım aynıdır. Sitemizde satışa sunduğumuz ürünlere ait SSL koruması popüler tüm tarayıcıları desteklemektedir. SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gücü kullanılan anahtar uzunluğuna bağlıdır. Anahtar uzunluğu bilginin korunması için çok önemlidir. Örneğin; 8 bit üzerinden bir iletimin çözülmesi son derece kolaydır. Bit, ikilik sayma düzeninde bir rakamı ifade eder. Bir bit, 0 veya 1 olmak üzere 2 farklı değer alabilir. 8 bit ise sadece 28=256 olası farklı anahtar içerir. Bir bilgisayar bu 256 farklı olasılığı sıra ile inceleyerek bir sonuca ulaşabilir. SSL protokolünde 40 bit ve 128, 256, bit şifreleme kullanılmaktadır. 256 bit şifrelemede 4256 değişik anahtar vardır ve bu şifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir.

Hangi kredi kartlarını kabul ediyorsunuz?

Tüm Visa ve MasterCard'lar ile anlaşmamız mevcuttur. Bankalara uyarlanan günlük kampanyalar ve diğer detaylar için dilerseniz web sitemizden, dilerseniz bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışı kredi kartımı kullanabilir miyim?

Yurtdışından temin edilen kredi kartları ile Türkiye içi veya yurt dışı işlem izni varsa ödeme yapılabilir.

Banka (debit) kartları ile ödeme yapabilir mi?

Debit kartlar ile ödeme yapılamamaktadır.

Kredi kartında biriken para puanlarla ödeme yapabilir mi?

Para puanlarla işlem yapılmamaktadır.

Havale ile ödeme yapılabilir mi?

Havale ile ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Kapıda ödeme yapılabilir mi?

Evet kapıda ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo ücreti alınıyor mu? Ne kadar ödeyeceğim?

100.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo tarafımızdan ödenmektedir. 100.00 TL ve altı siparişleriniz için kargonuz karşı ödemeli olarak gönderilmektedir.

Siparişimi hangi kargo firmasından teslim alacağım?

Tarafımıza ulaşan siparişleriniz Aras Kargo tarafından teslim edilmektedir.

Kargoya verilen siparişim ne zaman ulaşır?

Sevk edilen ürünlerin müşterilerimize ulaşma süresi hava ve yol şartlarına göre değişmektedir. Genellikle bu süre çevre illerde 1-2 gün, Türkiye genelinde 2-3 gün şeklinde değişmektedir. Kargo tesliminde kargo şirketinin belirtmiş olduğu teslimat şartları geçerlidir.

Kargoya verilen siparişim ne zaman ulaşır?

Sevk edilen ürünlerin müşterilerimize ulaşma süresi hava ve yol şartlarına göre değişmektedir. Genellikle bu süre çevre illerde 1-2 gün, Türkiye genelinde 2-3 gün şeklinde değişmektedir. Kargo tesliminde kargo şirketinin belirtmiş olduğu teslimat şartları geçerlidir.

Diğer tüm sorularınız ve merak ettiklerinize iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.